Gun Club

Strzelnica Bielsko-Biała

Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club

O Nas

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi, budowy broni, postaw strzeleckich i strzelania.
Strzelnica GUN CLUB zaprasza wszystkich, miłośników strzelectwa, zarówno posiadaczy broni oraz zawodników klubów strzeleckich. Przyjdź i trenuj z nami. Możesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem instruktorów, którzy poświęcą Ci swój czas i podzielą się spostrzeżeniami.
Galeria broni


Dla Kogo?

Jeżeli nie miałeś do czynienia nigdy z bronią to miejsce jest również dla Ciebie. U nas możesz rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem nie posiadając pozwolenia ani samej broni.
Jesteś zawodnikiem klubu strzeleckiego, masz swoją broń? U nas możesz wynająć stanowisko na czas swoich treningów. Masz firmę i myślisz o spotkaniu integracyjnym? Zaproś swoich pracowników na wystrzałową imprezę do nas. Przyjdź do nas z rodziną- dziećmi od 14 roku życia oraz przyjaciółmi. Z przyjemnością zorganizujemy dla Twojej Grupy strzelanie z instruktażem lub małą rywalizację. Zrób prezent swoim bliskim wykupując voucher na nasze pakiety.
Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club


Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club

O strzelnicy

Do dyspozycji 10 zautomatyzowanych stanowisk strzeleckich, szeroki wachlarz broni oraz wykwalifikowani i mili instruktorzy gotowi udzielić wskazówek oraz odpowiedzieć na każde Twoje pytanie dotyczące strzelectwa.
Decydując się na strzelanie w cenie minimalnej ilości naboi i tarczy otrzymujesz: podstawowe przeszkolenie strzeleckie przez wykwalifikowanego instruktora, na czas strzelania stanowisko oraz amunicję i broń.

Szkolenia

1
Szkolenie przeznaczone dla osób o zerowym lub bardzo małym doświadczeniu w posługiwaniu się bronią. (galeria zdjęć)
2
Przeznaczone dla pracowników ochrony oraz służb mundurowych mające na celu zaliczenie ich egzaminów kompetencyjnych.
3
Szkolenia przeznaczone są dla osób przygotowywujących się do egzaminów przed WPA i patenty strzeleckie.
4
Szkolenie przeznaczone dla osób z dużym doświadczeniem w posługiwaniu się bronią.

Do dyspozycji Państwa Voucher okolicznościowy.

Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club
Voucher - jego wartość ustalają sobie Państwo sami, minimalna kwota to 60zł. Przy zakupie mogą Państwo sami stworzyć pakiet dla osoby obdarowanej lub pozwolić wybierać jednostki, z których będzie strzelała osoba obdarowana wpisując na Voucherze kwotę do wykorzystania. Wszystkie formalności załatwiamy w 2-3 min na obiekcie strzelnicy.

Imprezy integracyjne i Eventy firmoweOferujemy kompleksową organizację imprez integracyjnych i eventów firmowych na terenie naszej strzelnicy.

Zadzwoń teraz