Gun Club

Klub Strzelecki Bielsko-Biała

Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club

Historia

Swoją historię zaczynamy pisać ...
Klub powstał we wrześniu 2018 roku, na bazie obiektu, którym zarządza ten sam Właściciel. Obiektem tym jest Strzelnica Gun Club Bielsko-Biała. Od otwarcia strzelnicy w październiku 2017 roku rodził się plan otwarcia klubu sportowego, w którym będzie można uczyć się strzelać od podstaw, a także podnosić umiejętności strzeleckie u strzelców zawansowanych. Solą w oku był fakt, że strzelcy z uprawnieniami, nie mieli miejsca, w którym można by podnosić swoje umiejętności strzeleckie na torach do strzelań dynamicznych. Jako klub jesteśmy przygotowani na przyjmowanie nowych członków ale Naszym celem jest zaproponowanie różnorodnych treningów dla posiadaczy broni, które pozwolą na rozwój i osiąganie wyników sportowych.


Dla Kogo?

Gun Club zajmuje się wszechstronnym rozwojem i upowszechnianiem dyscyplin strzelectwa sportowego.
Klub zrzesza osoby zajmujące się strzelectwem, prowadzi szkolenia specjalistyczne, rozwija umiejętności osób pracujących z bronią, a także propaguje strzelectwo jako formę integracji i rekreacji. Celem działalności klubu jest również wspieranie, upowszechnianie i podnoszenie poziomu strzelectwa sportowego u dorosłych i dzieci.
Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club


Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club

O strzelnicy

Do dyspozycji 10 zautomatyzowanych stanowisk strzeleckich, szeroki wachlarz broni oraz wykwalifikowani i mili instruktorzy gotowi udzielić wskazówek oraz odpowiedzieć na każde Twoje pytanie dotyczące strzelectwa.
Gun Club jest zrzeszony w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego oraz Śląskim Okręgowym Związku Strzelectwa Sportowego w Katowicach. Naszą intencją jest także współpraca z innymi Związkami i Towarzystwami Strzeleckimi o charakterze lokalnym, ogólnopolskim i zagranicznym.

Rodzaje treningów

1
Określa dyscyplinę sportową o dynamicznym przebiegu. Przepisy odnośnie tej formy strzelectwa określa IPSC - Międzynarodowa Federacja Strzelectwa Praktycznego oraz Międzynarodowy Związek Pistoletu Obronnego.
2
Trening zwany również strzlaniem dokładnym polegający na ostrzelaniu tarczy sportowej wg. przepisów ISSF.

Imprezy integracyjne i Eventy firmoweOferujemy kompleksową organizację imprez integracyjnych i eventów firmowych na terenie naszej strzelnicy.

Zadzwoń teraz